03.07.2019

Почастішали ситуації неналежного використання контейнерів для збору небезпечних відходів у складі побутових від населення!

Так, нашими працівниками під час обстеження та вивантаження, в отворах контейнерів виявляються биті термометри та лампи. Що є не допустимим!

В результаті чого потрібно проводити очистку контейнеру та демеркуризацію ртуті, яка може потрапити в контейнер, або на прилеглу територію. Дана послуга потребує значних витрат та коштує понад 2 000 гривень. Пошкоджені термометри та лампи, належним чином не можуть бути передані на утилізацію.

Також постійно трапляються випадки навмисного псування контейнерів (зривають замки та дверцята), викидання звичайного сміття! В даних ситуаціях винуватці завдають шкоди та залишаються без покарання.

Шановні мешканці, вкотре нагадуємо правила користування та поводження. Дані контейнери призначені виключно для збору небезпечних відходів, а саме – відпрацьованих батарейок, непошкоджених термометрів та ламп. На контейнері чітко вказані позначки відповідних отворів для кожного типу відходів. Ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи потрібно викидати лише в упаковці, або ж загорнутими у папір, аби уникнути їх пошкодженню.

У випадку розбиття термометру, необхідно звернутись за телефоном (044) 430-37-13 до оперативного чергового КП «Київська служба порятунку» повідомити про ситуацію або завести розбитий термометр самостійно за адресою служби: вул. Вишгородська, 21.

Наполегливо просимо дотримуватись правил поведінки та правил безпеки! Не наражайте себе та оточуючих на небезпеку!

Шануйте себе та працю інших людей!