Новини

День Довкілля 2015

IMG_9524

IMG_9524
До Дня довкілля в Києві було проведено роботи з озеленення міста та покращення його санітарного стану. В рамках весняного двомісячника суботників невпинно проходять заходи з благоустрою міста. Так, в столиці було висаджено близько 1000 зелених насаджень, прибрано від сміття та листя парки та рекреаційні зони, відновлено роботу 16 бюветів, відновлено понад 8700 кв. м. асфальтобетонного покриття, а також активно продовжуються роботи з приведення до належного стану Берковецького кладовища.

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» не лишається осторонь та долучається до заходів з благоустрою – усі зібрані відходи на території міста, під час проведення загальноміської акції 25 квітня, приймаються на полігоні великогабаритних та будівельних відходів №6, оплату за захоронення цих відходів здійснює КП «Київкомунсервіс» у встановленому порядку. Також, для проведення заходів з поліпшення санітарного стану міста, підприємством були надані лопати, граблі, сміттєві пакети, рукавиці та сміттєвоз для вивезення усього зібраного сміття.

Варто пам’ятати, що стан та благоустрій міста залежить не лише від діяльності житлово-комунальних господарств, але й від відповідального ставлення до навколишнього середовища та збереження чистоти довкілля. Тому в рамках діяльності підприємства, з метою підвищення рівня екологічної обізнаності, проходять інформаційні уроки в загальноосвітніх навчальних закладах столиці для дітей та молоді на тему поводження з відходами.

Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін наголосив: «На сьогодні питання екології є досить актуальним. Кожен з нас має пам’ятати, що природні ресурси – це не безкінечні блага, а цінний дарунок людству, який ми повинні зберегти для наступних поколінь. День довкілля – це чудова нагода для кожного зробити свій особистий внесок у збереження та покращення стану природи ».

джерела:

https://kievcity.gov.ua/news/23327.html

https://kievcity.gov.ua/news/23397.html

https://kievcity.gov.ua/news/23403.html

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий