Новини

Дні Відня у Києві

Столиця святкує 20 річчя дипломатичної та культурної співпраці між Києвом та Віднем. В рамках святкування відбувся українсько-австрійський бізнес-форум, організований міською владою спільно з посольством Австрії в Україні. Загалом у заході взяло участь понад 150 представників столичних компаній, серед яких і КП “Київкомунсервіс”.

В рамках святкування та біснес-форуму, 7 листопада, відбувся діловий семінар на тему: “Урбаністичні  технології”, в якому були представленні найкращі сучасні технології управління містом. Спеціалізовані віденські компанії презентували свої досягнення та новинки у таких ключових галузях: енергоефективність, транспортна інфраструктура, туризм, будівництво, управління нерухомістю та утилізація відходів.

Під час презентації, австрійської компанії, досягнень в галузі поводження з відходами були представлені сучасні технології переробки сміття.

У зазначених питаннях Відню є чим поділитися з українською столицею, адже австрійське місто славиться високою якістю життя населення, що є результатом розвитку першокласної міської інфраструктури. Протягом останніх двох років одночасно кілька світових організацій оцінили Відень стабільним процвітаючим містом. (за матеріалами газети “Хрещатик” від 6.11.12р. №156(4176)).
Директор підприємства С. Мельник на урочистому засіданні з нагоди відкриття бізнес- форуму.

 

You Might Also Like