Новини

Еко-квест

3

1
В рамках агітаційно-просвітницької діяльності КП «Київкомунсервіс», 24 квітня, був проведений еко-квест для учнів 5-7 класів спеціалізовної школи №159 міста Києва. Акція проходила на території столичного парку Відрадний. Метою заходу було формування у дітей екологічної свідомості, дбайливого ставлення до довкілля та здобуття нових знань та вмінь.

5
Програма проведення еко-квесту була розроблена працівниками КП «Київкомунсервіс» таким чином, щоб кожен учень був залучений до гри та отримав знання, які зможе використовувати у майбутньому. В рамках зазначеного квесту учасникам було запропоновано пройти 6 станцій: «повітря», «вода», «грунт», «батарейки», «відходи» та «висновки». На кожній станції вони отримували цікаву та корисну інформацію, і на останній – самостійно зробили правильні висновки.
6 Таким чином, учасники еко-квесту дізналися як можна поліпшити стан навколишнього природного середовища та запобігти погіршенню екологічної ситуації
4
Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін зазначив: «Підприємство використовує гру, як один з методів навчання, оскільки саме нестандартні підходи допомагають прискорити процес засвоєння інформації та використовувати її у повсякденному житті».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий