Новини Фотогалерея

ЕКСКУРСІЯ НА СМІТТЄСПАЛЮВАЛЬНИЙ ЗАВОД «ЕНЕРГІЯ»

3

8 
З метою підвищення рівня екологічної свідомості та обізнаності молоді Києва, в рамках співпраці КП «Київкомунсервіс» та філіалу ПАТ «Київенерго» було організовано та проведено екскурсію для студентів Національного транспортного університету за напрямком підготовки «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» на сміттєспалювальний завод «Енергія».
1
2
Студенти ознайомилися з діяльністю підприємства, його можливостями та перспективами, на власні очі побачили процеси вивантаження та спалювання сміття,  переконалися в безпечності та ефективності роботи заводу.

4
Також студенти відвідали центральний щит управління підприємства, побачили, як зберігається сіль та дізналися за якою системою працюють котли, в яких відбувається спалювання сміття.

7
Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін зазначив: «Сьогодні проблема поводження з відходами стоїть дуже гостро. Ми вважаємо, що екскурсії  на об’єкт такого масштабу є гарним і цікавим досвідом, тому постійно організовуємо екскурсії для студентів».

3
6

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий