Фотогалерея

[EasyGallery id=’kks_4′] Підсумки конкурсу «Обери чисте майбутнє». Дитячі роботи.
[EasyGallery id=’kks_4.1′] Підсумки конкурсу «Обери чисте майбутнє». Робота конкурсної комісії.
[EasyGallery id=’kks_4.2′] Підсумки конкурсу «Обери чисте майбутнє». Нагорождення переможців.
[EasyGallery id=’kks_3′] 24-26 квітня 2012 року в столиці пройшов щорічний Міжнародний екологічний форум “Довкілля для України”, в рамках якого відбулася Міжнародна виставка “Довкілля -2012”. Комунальне підприємство “Київкомунсервіс” успішно презентувало новинки, що запроваджуються наразі в галузі поводження з відходами у Києві та отримало спеціальну відзнаку Міністра екології та природних ресурсів України Е. Ставицького та почесну грамоту за досягнення у сфері екологічної освіти і просвітницької дільності.
[EasyGallery id=’kks_2′] Ми піклуємось не тільки про чистоту нашого міста, але й про красу і затишок території нашого підприємства
[EasyGallery id=’kks_1′] В рамках інформаційної кампанії з впровадження системи роздільного збору побутових відходів фахівці нашого підприємства та волонтери відвідують столичні навчальні заклади та роз`яснюють учням, що відбувається з відходами після того, як вони потрапляють у контейнери для сміття, як вони утилізуються, яку небезпеку несуть переповнені полігони і сміттєзвалища та головне — як конкретно кожна людина може допомогти у вирішенні проблем, пов`язаних із засміченням довкілля.
[EasyGallery id=’kks’] Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» приєдналося до загальноміської акції «За чисте довкілля», яке проходить в рамках щорічного весняного двомісячника з благоустрою озеленення та поліпшеннясанітарного стану столиці.