Новини

КП «КИЇВКОМУНСЕРВІС» БЕРЕ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ДВОМІСЯЧНИКУ З БЛАГОУСТРОЮ МІСТА

100_3512

100_3511В Києві розпочався двомісячник з благоустрою, озеленення та покращення санітарного стану міста, організаторами якого є Департамент міського благоустрою та збереження природного середовища Київської міської державної адміністрації та комунальне об’єднання «Київзеленбуд».

IMG_7918На цей час заплановано чимало заходів: провести капітальний ремонт півтора десятка парків та скверів, привести до ладу майже дві тисячі квадратних метрів покриття мостів та шляхопроводів, біля тридцяти двох тисяч квадратних метрів доріг та тротуарів, очистити прибережні смуги на всіх водних об’єктах столиці, прибрати сміття на бульварах, вулицях, подвір’ях, майданчиках, парках та скверах, а також провести масштабне озеленення.

IMG_7919Цього року КП «Київкомунсервіс» активно бере участь у заходах з вивезення сміття та листя із паркових зон, скверів та вулиць. За сприяння КП «Київкомунсервіс», свідомими підприємствами-перевізниками, а саме: ТОВ «Waste Management Systems», ТОВ «Селтік» та ТОВ «Володар Роз» 21 березня в Києві було вивезено сміття з Голосіївського парку ім. М.Рильського, Труханового острова, парку на Русанівській набережній, Куренівського парку та озера «Кирилівське».

IMG_7914Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін наголосив: « Безперечно, активна участь у суботнику для кожного з нас є дуже важливою, і свідчить про небайдужість до стану довкілля та готовність до активних дій щодо його покращення. Ми сподіваємося, що всі, хто сьогодні долучився до акції отримали моральне задоволення та стали прикладом для інших».

КП «Київкомунсервіс» закликає всіх небайдужих містян залучатися до акції та брати активну участь в заходах, що спрямовані на підвищення благоустрою міста. Таким чином вільний час можна проводити весело, на свіжому повітрі, а головне – з користю!IMG_7905

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий