Новини

КП «Київкомунсервіс» оголосило конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».

Співорганізаторами та партнерами конкурсу виступили Головне управління комунального господарства, Головне управління освіти і науки, Київський міський Будинок природи, а також провідні компанії, що працюють на столичному ринку послуг з вивезення та утилізації побутових відходів.
«Ми започаткували цей конкурс з метою залучення юних киян до вирішення однієї з найактуальніших проблем сьогодення – утворення та переробки побутових відходів», – повідомив директор підприємства
С. Мельник.

До участі у конкурсі запрошуються учні навчально-виховних закладів м. Києва, студенти вищих навчальних закладів міста, вихованці міських та районних центрів творчості.

Найкращі роботи будуть демонструватися на тематичних виставках, форумах та інших заходах у наукових, адміністративних та культурно-освітніх закладах міста, а також використовуватися у якості соціальної реклами.
Конкурс триває з 15 січня 2012 року до 20 квітня 2012 року.

Про умови та порядок проведення конкурсу можна дізнатись на веб-сторінці Головного управління комунального господарства, в районних управліннях освіти, а також з інформаційних постерів, які передані до кожного навчального закладу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном гарячої лінії КП «Київкомунсервіс» – 594-77-11.

594-77-11, 594-77-10
Володькіна Вікторія,
начальник відділу інформаціного
забезпечення КП «Київкомунсервіс»

You Might Also Like