Новини

КП «Київкомунсервіс» презентувало машину для мобільної мийки контейнерів

DSC_8212site

DSC_8209siteНа сьогодні КП «Київкомунсервіс» – єдине підприємство, яке пропонує послуги мобільної мийки та дезінфекції контейнерів для збору твердих побутових відходів. Про це під час презентації машини для мобільної мийки контейнерів в рамках XII Міжнародної спеціалізованої виставки «КОМУНТЕХ -2014» заявив директор підприємства Євгеній Русін.

 «Мийка одного контейнера займає близько 2-х хвилин.  Вартість послуги становить 59,40 грн. (з ПДВ). Спеціалізована машина виїжджає за вказаною адресою та в зручний для замовника послуги час», – відзначив він.

 При цьому Євгеній Русін наголосив, що згідно наказу Міністерства охорони здоров’я України №145 від 17.03.2011 р. «Про затвердження Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць» та п. 2.15 Державних санітарних норм власник контейнерів для зберігання побутових відходів зобов’язаний забезпечити їх миття та дезінфекцію засобами, дозволеними до використання Міністерства охорони здоров’я України. «У літній період року – не рідше одного разу на 10 діб, а в інші періоди року – не рідше одного разу на місяць», – додав він.

 DSC_8212siteПо завершенню XII Міжнародної спеціалізованої виставки «КОМУНТЕХ -2014» КП «Київкомунсервіс» було нагороджено дипломом.

XII Міжнародна спеціалізована виставка «КОМУНТЕХ -2014» пройшла 4-7 листопада в Києві. Організаторами заходу виступили Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Асоціації міст України.

 

 

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий