Новини Фотогалерея

КП «Київкомунсервіс» в черговий раз відзначено нагородою Міжнародного екологічного форуму

Прес про Довкілля 2014_

23- 25 квітня 2014 року, в Міжнародному виставковому центрі на Лівому березі Дніпра у місті Києві, відбувся Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України», важливою складовою якого є Міжнародна виставка «Довкілля 2014».

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» успішно презентувало свою діяльність в розвитку системи роздільного збору побутових відходів.

Учасники та відвідувачі форуму відзначили вклад підприємства у формування культури поводження з відходами та важливість одночасної роботи зі всіма верствами населення.

Робота відбувається шляхом залучення учнівської молоді до участі у міському конкурсі «Обери чисте майбутнє», спонукання студентів до навчання у Школі волонтерів на базі підприємства та подальшому проведенню ними інформаційних уроків серед школярів міста Києва, розміщення інформаційної кампанії у столичному метрополітені, а також за рахунок контролю за діяльністю підприємств-перевізників щодо своєчасного вивезення твердих побутових відходів.

Директор підприємства С. Мельник відзначив: «Ми постійно ділимося позитивним досвідом щодо удосконалення системи поводження з відходами з представниками інших регіонів. І дуже приємно, що впродовж року наші напрацювання успішно впроваджуються та поширюються територією нашої держави.»

За результатами виставки Міжнародного екологічного форуму КП «Київкомунсервіс» отримало Диплом за активну роботу по реалізації природоохоронних програм за підписом Міністра екології та природних ресурсів України А. Мохника.

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий