Новини

Кращі з кращих

Про нагородження

Про нагородженняНапередодні Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення голова КМДА Володимир Бондаренко привітав столичних комунальників із професійним святом.

Очільник міськдержадміністрації вручив почесні грамоти Кабінету Міністрів України та подякував присутнім за сумлінну працю у непростий час.

Також під час заходу працівники отримали подяки за сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку житлово-комунального господарства. Загалом відзнаки отримали 93 особи, серед яких працівники КП «Київкомунсервіс». (http://kievcity.gov.ua/news/13740.html , http://kievcity.gov.ua/gallery/905.html).

«Пишаюсь нашою «комунальною родиною», а особливо колегами по роботі, професіоналізм яких підтверджується не лише щоденно, а й відзначено на рівні міста у день професійного свята. Щиро вітаю всіх працівників сфери комунального господарства та бажаю міцного здоров’я, творчого натхнення і нових трудових здобутків! Миру та злагоди усім нам» – зазначив С. Мельник, директор КП «Київкомунсервіс».

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий