Новини

Київ визнали флагманом в галузі розбудови системи роздільного збору побутових відходів.

  24-26 квітня 2012 року в столиці пройшов щорічний Міжнародний екологічний форум “Довкілля для України”, в рамках якого відбулася Міжнародна виставка “Довкілля -2012”.

  Комунальне підприємство “Київкомунсервіс” успішно презентувало новинки, що запроваджуються наразі в галузі поводження з відходами у Києві.

   Неабиякий інтерес в учасників форуму викликав інформаційний блок та представлені в ньому експонати і матеріали, спеціально розроблені підприємством для інформаційного супроводу впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці.

   Директор підприємства С. Мельник відзначив: “Не зважаючи на деякі труднощі при налагодженні системи поводження з відходами, ми можемо з впевненістю сказати що вже на сьогоднішній день маємо позитивні результати і нам є чим поділитися з іншими регіонами та багатонаселеними містами України”.

   Як результат, КП “Київкомунсервіс” отримало спеціальну відзнаку Міністра екології та природних ресурсів України Е. Ставицького та почесну грамоту за досягнення у сфері екологічної освіти і просвітницької дільності.

594-77-11

Володькіна Вікторія,

начальник відділу інформаційного

забезпечення КП «Київкомунсервіс».

You Might Also Like