Новини

“Київкомунсервіс” разом з волонтерами навчає київських школярів культурі поводження з відходами

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» започаткувало активну інформаційну кампанію в навчальних закладах міста з питань впровадження роздільного збору побутових відходів. Першими до неї долучились ще наприкінці минулого року школи Голосіївського району.

В рамках кампанії фахівці підприємства разом з волонтерами роз`яснюють учням що відбувається з відходами після того, як вони потрапляють у контейнери для сміття, як вони утилізуються, яку небезпеку несуть переповнені полігони і сміттєзвалища та головне — як конкретно кожна людина може допомогти у вирішенні проблем, пов`язаних із засміченням довкілля.

Так, на сьогоднішній день в навчальних закладах Голосіївського району проведено вже більше 50 тренінгів для учнів молодших, середніх та старших класів. Щоб зацікавити дітей, лектори використовують різноманітні методи і прийоми — ігри, вікторини, інтерактивні дошки, відео-, фото та анімаційні матеріали.

Крім того, як зазначив директор КП «Київкомунсервіс» С. Мельник, підприємства-перевізники, які обслуговують райони, встановлюють додаткові контейнери для роздільного збору відходів безпосередньо на територіях навчальних закладів, які вже готові до впровадження роздільного збору відходів.

594-77-11, 594-77-10
Володькіна Вікторія,
начальник відділу інформаціного
забезпечення КП «Київкомунсервіс».

You Might Also Like