Новини

«Київкомунсервіс» та громадські організації відкрили школу волонтерів.

Інформаційна кампанія з впровадження системи роздільного збору побутових відходів, яка вже другий рік проводиться в навчальних закладах столиці, в цьому році розширила свої напрямки — заплановані заходи будуть спрямовані не тільки на вирішення суто проблем з відходами, але й на суміжну, тісно пов’язану проблематику — енергозбереження, зміни клімату, охорону і збереження біоресурсів, та ін.
“Це комплексний підхід до формування екологічно свідомої поведінки у підростаючих киян, який став можливим завдяки об’єднанню зусиль нашого підприємства та всіх небайдужих громадських організацій, державних та наукових закладів ”, – зазначив директор КП “Київкомунсервіс” С. Мельник, відкриваючи збори активістів і волонтерів.
Нагадаємо, що 27 вересня в комунальному підприємстві “Київкомунсервіс” було відкрито школу волонтерів, які під керівництвом тренерів протягом всього навчального року працюватимуть у навчальних закладах столиці.
“Ми сподіваємось, що започаткована школа волонтерів буде успішною, з кожним днем буде збільшувати свої ряди, залучаючи все більше і більше прихильників до справи екологічного виховання молоді”, – додав С. Мельник.

You Might Also Like