Новини

Киянам заощадили 1 млн. гривень на вивезенні відходів.

На 1 млн. 140 тисяч гривень менше заплатили кияни від початку року при оплаті за вивезення побутових відходів. Про це повідомивСергій Мельник – директор комунального підприємства “Київкомунсервіс”, яке визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів у м. Києві.

Це стало можливим із прийняттям у січні- місяці Київрадою рішення щодо упорядкування діяльності тимчасових споруд, яким власників кіосків зобов’язали сплачувати за вивіз утворюваних ними побутових відходів,зазначив С.Мельник.

До прийняття цього рішення понад 90% МАФів не сплачували за вивезення утворюваних відходів, користуючись при цьому встановленими на прибудинкових територіях житлових будинків контейнерами.

На сьогоднішній день нами укладено більше 2 тисяч договорів на вивезення побутових відходів із підприємцями, – додав С. Мельник. – Це дозволяє не тільки економити кошти мешканцям, але й тримати під контролем ситуацію із накопиченням та вивезенням відходів для забезпечення належного санітарного стану житлової забудови”.

Нагадаємо, що за офіційними даними на сьогоднішній день у столиці нараховується 12,7 тисяч кіосків.

You Might Also Like