Новини

Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України»

20150429_162111

22-24 квітня у м. Києві, в рамках Міжнародного екологічного форуму «Довкілля для України», відбулася виставка «Довкілля 2015».

КП «Київкомунсервіс» постійно приймає активну участь у форумі, успішно презентуючи свою діяльність з розвитку системи роздільного збору побутових відходів.


В рамках виставки підприємство презентувало  автомобіль для мобільної мийки сміттєвих контейнерів, перевагою якого є можливість якісного миття контейнера безпосередньо на місці його розташування, арт-об’єкт – розмальований контейнер для сміття, який закликає розділяти відходи та  Проект по збору відпрацьованих елементів живлення.

Кияни, гості міста та всі бажаючі, мали можливість отримати відповіді на питання, що стосуються поводження з відходами та ознайомилися з діяльністю підприємства через призму дитячих робіт в рамках конкурсу дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє». На стенді були представлені сувеніри виготовлені школярами власноруч із вторинної сировини, а також малюнки, що демонструє зацікавленість дітей у збережені чистого майбутнього.

В завершенні виставки відбулося урочисте нагородження учасників форуму. Журі відзначило КП «Київкомунсервіс» дипломом «За активну роботу по реалізації природоохоронних програм».

Голова журі, заступник міністра екології та природних ресурсів України, Сергій Іванович Курикін наголосив: «Ми дуже вдячні вам за комплексну роботу у сфері охорони довкілля».

«Зберігати, покращувати та допомагати навколишньому середовищу залишатися чистим, головні завдання кожного мешканця столиці. Ми, як підприємство, відповідальне за контроль та організацію вивозу твердих побутових відходів, постійно підтримуємо всіх бажаючих долучитися до щоденної роботи зі збереження природних ресурсів» – зазначив директор КП «Київкомунсервіс» Русін Є.Є.

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий