Новини

На міських кладовищах прибирають сміття

В липні поточного року комунальним підприємством «Київкомунсервіс» відновлено роботи з прибирання міського некрополя Берковці та розпочато роботи з прибирання Байкового кладовища.
До кінця серпня заплановано закінчити прибирання звалища сміття одразу на двох міських кладовищах.
«В цьому році ми плануємо прибирати друге звалище на Берковцях і ліквідувати накопичення відходів на Байковому кладовищі» – розповів під час програми «У центрі уваги» ТРК Київ директор КП «Київкомунсервіс» Евгений Русин.
Звалища які знаходяться на міських некрополях створені там понад 20 років назад. В минулому році на Берковецькому кладовищі під час робіт з прибирання завалів сміття знайшли навіть снаряд. Завдяки оперативній роботі відповідних служб, вдалося безпечно його ліквідувати. Надалі роботи з очищення території проводяться більш уважно, розуміючи, що такі знахідки можуть повторитися.
«Звалище яке ми ліквідували у минулому році періодично перевіряємо. Один раз на тиждень заїжджає наш співробітник аби переконатися, що нових відходів там немає» – зауважив директор КП «Київкомунсервіс» Евгений Русин.
Станом на 08 серпня вже вивезено майже 7 тис. м3 відходів з території Берковецького кладовища та більше 7,9 тис. м3 з Байкового. Роботи тривають.
Євгеній Русін зазначив ще у минулому році: «Прагнучи до норм європейських країн, усім варто пам’ятати про правила поводження з відходами та попереджувати появу нових сміттєзвалищ. Кожний квадратний метр території міста має завжди залишатися чистим за будь-яких обставин».
Нагадаємо, у квітні 2015 року після наради з питання приведення до належного стану благоустрою міських кладовищ КП «Київкомунсервіс» розпочало роботи на Берковецькому цвинтарі. Основним завдяням визанчено прибирання сміття яке там накопичувалось впродовж десятиліть. Завдяки спільними зусиллям ШЕУ «Київавтодор» та КО «Київзеленбуд» було вивезено понад 40 000 м 3 сміття. Окрім робіт з вивезення сміття, за сприяння КП «Київкомунсервіс», було відновлено дорожню розмітку на території Берковців.

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий