Новини

На шляху до європейських стандартів роздільного збору твердих побутових відходів

54q54hg454

54q54hg454Першими кроками нового керівника КП «Київкомунсервіс» Євгенія Русіна на шляху переходу до європейських стандартів роздільного збору твердих побутових відходів було запуск єдиної системи GPS – моніторингу та координації роботи підприємств-перевізників. Система передає сигнал в режимі он-лайн на монітори, що розташовані на підприємстві. Це суттєво допоможе при здійсненні контролю за вивозом відходів, оскільки працівники можуть відстежувати де, коли і скільки відходів вивіз кожен сміттєвоз та при роботі зі скаргами мешканців столиці.

Також налагоджується подальша співпраця КП «Київкомунсервіс» з сміттєспалювальним заводом «Енергія» для покращення умов роботи перевізників і для забезпечення ефективної роботи заводу.

«На заводі запроваджується система електронного зважування, що значно прискорить і спростить контроль за кількістю вивезених твердих побутових відходів. Планується встановлення електронних чипів для фіксації даних по кожній машині, що забезпечить швидку та автоматизовану процедуру оформлення перевізників для більш якісного надання послуги» – зазначив керівник підприємства Русін Є.Є.

Отож робота КП «Київкомунсервіс» набирає нових обертів.

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий