Новини

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ

10502028_416828018488720_2147052902655198161_n

27 травня у Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте нагородження переможців міського конкурсу дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє». Під час якого всі переможці отримали подарунки та дипломи.

Мета конкурсу – формування екологічної культури дітей та молоді, підвищення рівня обізнаності з питань поводження з відходами, охорони і збереження біорізноманіття.

«Школярами власноруч зроблено більше 620 робіт, з яких 300 – сувеніри із вторинних матеріалів, близько 200 малюнків, 90 еко-сумок та 30 літературних творів, які висвітлюють занедбаний стан навколишнього середовища та змушують замислитися над цим . Обрати переможців конкурсу виявилось надскладним завданням. Цьогорічні роботи різноманітні, як за складністю виконання так і за ідеєю використання відходів. Приємно усвідомлювати, що з кожним роком в конкурсі приймає участь все більше учасників» – зазначив директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін.

Дякуємо всім членам конкурсної комісії, а саме представникам компаній перевізників твердих побутових відходів: ДП «Фірма Альтфатер-Київ», ТОВ «Селтік», ТОВ «Фірма «Володар Роз», ТОВ «Спецкомунтехніка», ПрАТ «Київспецранс», Департаменту освіти та науки, молоді і спорту та Департаменту житлово-комунальної інфраструктури за активне обговорення та визначення цьогорічних переможців конкурсу.

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий