Дитяча сторінка Новини

Новорічні майстер-класи

Image00002

Мета майстер-класів – привернути увагу широкого загалу на проблему несанкціонованого винищення хвойних порід дерев у переддень зимових свят, а також популяризувати серед населення альтернативні новорічні декорації з елементами вторинних матеріалів.

Під час майстер-класів, що пройшли в рамках інформаційно-просвітницької акції «Збережи ялинку 2014», діти та дорослі виготовили новорічні композиції з лапника (гілки дерев хвойних порід, що залишаються після санітарних рубок). Роботи створювались з використанням як традиційних декоративних прикрас так і з використанням вже вживаних елементів щоденного використання, в тому числі, виготовлених з вторинної сировини. Учасники мали можливість сповна проявити власні творчі здібності та створити унікальні композиції, під керівництвом професійних флористів.

Готові композиції будуть виставлені на продаж під час благодійного ярмарку. Кошти, зібрані від їх реалізації будуть спрямовані на розвиток еколого-просвітницького проекту з роздільного збору побутових відходів для учнівської молоді. Планується встановлення інтерактивного стенду в Київському міському Будинку природи, який сприятиме формуванню у школярів відповідального ставлення до природи. Учні матимуть можливість в ігровій формі ознайомитися з проблемами та засвоїти основні принципи їх вирішення, а також навчаться роздільно збирати побутові відходи і усвідомити важливість таких кроків.

Майстер-класи відбулися з 11 по 14 грудня 2014 року. Організаторами заходу виступили КП «Київкомунсервіс» на базі КП «Київський міський Будинок природи» за сприяння НПП «Голосіївський», Київського зоопарку, Дарницького ЛПГ (КП «Київзеленбуд») та Академії флористики Наталії Агеєвої

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий