Новини

Новорічний благодійний ярмарок

17-18 грудня 2012 року КП «Київкомунсервіс» разом з Київським міським будинком природи, Національним природним парком «Голосіївський», комунальним об’єднанням «Київзеленбуд» та Академією флористики організувало благодійну новорічну акцію на підтримку дітей з обмеженими фізичними можливостями.

В Будинку природи досвідчені флористи провели майстер-клас для учнів гімназії № 30 Дніпровського району по виготовленню новорічних композицій з ялинкових гілок з використанням традиційних новорічних прикрас та прикрас з вторинної сировини.

На наступний день відбувся благодійний ярмарок в приміщенні Київської міської державної адміністрації. Ялинкові прикраси прийшлися до душі багатьом. Активну участь у ярмарку взяли перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак, заступник голови КМДА Анатолій Голубченко, начальник Головного управління контролю за благоустроєм Сергій Садовий, депутати Київради Тетяна Меліхова, Сергій Мельник, Алла Шлапак, Володимир Кобелєв та ін.

Хочемо висловити щиру подяку учасникам ярмарку від організаторів та від учнів школи № 168 – всі зібрані під час ярмарку кошти, підуть на потреби дітей, хворих на ДЦП, що навчаються у цьому навчальному закладі.

КП «Київкомунсервіс» вітає усіх з наступаючими новорічно-різдвяними святами та обіцяє й надалі проводити цікаві соціально значимі акції! 

You Might Also Like