Дитяча сторінка Новини Фотогалерея

Переможці еко-квесту відвідали Музей води

20150603_143034

Учні столичної школи №159 відвідали Водно-інформаційний центр (Музей води), згідно Сертифікату, який отримали від КП «Київкомунсервіс», за активну участь в еко-квесті.

Під час екскурсії, що відбулася 3 червня, школярі на власні очі побачили як працює система водопостачання міста Києва, якою вона була багато років тому і як змінювалася з плином часу.

Перед початком екскурсії група спустилася спеціальним ліфтом на 5 метрів під землю, минаючи всі шари грунту. На нижньому поверсі школярі подорожували «системою каналізації» та побачили як люди, не помітно для себе, засмічують систему подачі води, викидаючи в каналізацію різний непотріб.

Також школярі ознайомилися із системою водообігу в світі, побували в печерах та побачили водоспад. В окремий захват діти прийшли від великих мильних бульбашок, що можуть вмістити дорослу людину, та чарівних рибок, які привітно зустрічають гостей музею та «здійснюють їхні бажання».

В результаті екскурсії, школярі отримали позитивні емоції, дізналися багато цікавих фактів про воду, а найголовніше – усвідомили, що вода є цінним дарунком природи, який необхідно берегти і використовувати раціонально.

Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін зазначив: «Ми дуже раді сприяти культурному розвитку молоді, виховувати в них бережливе ставлення до природи та розширювати їхній світогляд».

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий