Дитяча сторінка Новини Фотогалерея

Підсумки конкурсу “ОБЕРИ ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ”

конкурс-текст-1706201-2

Ще на початку січня цього року стартував міський конкурс дитячої та юнацької творчості “ОБЕРИ ЧИСТЕ МАЙБУТНЄ”.

Участь у конкурсі взяли учні навчально-виховних закладів, а також вихованці районних центрів творчості м. Києва.

Учасники сильно вразили спеціальну комісію кількістю і якістю виконаних робіт. Було надіслано дуже багато цікавих малюнків та сувенірів, які досить оригінально висвітлюють проблемні питання відходів у столиці. Що саме головне, всі вони виготовлені із матеріалів, які вже використовувались в побуті, і незважаючи на це, мають естетичне або практичне застосування, а також відрізняються особливою креативністю та винахідливістю.

Кожна робота настільки унікальна і по-дитячому безпосередня, що вкотре приходить розуміння, що подібні конкурси дуже необхідні для розуміння і вирішення проблеми переробки побутових відходів.

Найцікавішим роботам були присвоєні призові місця. Наприкінці травня представники підприємства особисто відвідали кожну школу, в якій навчається переможець або учасник конкурсу та вручили нагороди, а також корисні подарунки для розвитку та підтримку творчого потенціалу учасників.

Визначені переможці в номінаціях:

МАЛЮНОК (ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 5-7 РОКІВ):

I місце – Никитюк Анні – Студія образотворчого мистецтва та дизайну ЦТДЮ Святошинського р-ну

II місце – Проценко Давиду – СШ № 322 Деснянського р-ну

IIІ місце – Іваненко Мирославу – СШ № 155 Шевченківського р-ну

МАЛЮНОК (ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 8-10 РОКІВ):

I місце –Сукач Анастасії –гурток «Намалюю щастя» ЦДЮТ Дніпровського р-ну

II місце – Науменко Світлані – Студія образотворчого мистецтва та дизайну ЦТДЮ Святошинського р-ну

II місце – Рітченко Інні – Студія образотворчого мистецтва та дизайну ЦТДЮ Святошинського р-ну

ІІІ місце – Калуєву Дмитру – СШ № 220 Голосіївського р-ну

III місце – Данюк Юрію – Студія образотворчого мистецтва «Бджілка» ЦТДЮ «Шевченківець» Шевченківського р-ну

III місце – Муляр Марії – СШ № 65 Дніпровського р-ну

ІІІ місце – Васильченко Аліні – Студія образотворчого мистецтва та дизайну ЦТДЮ Святошинського р-ну

МАЛЮНОК (ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 11-13 РОКІВ):

I місце – Дяченко Олені – гімназія № 179 Голосіївського р-ну

II місце – Жаданюк Назарію – СЗШ № 266 Дарницького р-ну

II місце – Сіваш Катерині – СШ № 265 Дніпровського р-ну

III місце – Давидовій Анелії – гурток «Образотворче мистецтво» ЦТДЮ «Шевченківець» Шевченківського р-ну

III місце – Клубовій Павліні – СШ № 291 Дарницького р-ну

III місце – Балдикову Олександру СШ № 127 Дарницького р-ну

СУВЕНІР “ДРУГЕ ЖИТТЯ ВІДХОДАМ” (вікова категорія до 8 років):

І місце – Штальмілер Діані – НВК № 240 «Соціум», Оболонський р-н

ІІ місце – Ханіну Петру – СШ № 69 Солом’янського р-ну

ІІ місце – Пасічникову Максиму – СЗШ № 223 Святошинського р-ну

III місце – Копецькому Денису – СШ № 264, Деснянський р-н

III місце – Проніному Олександру – СЗШ № 60 КРД «Росто» Солом’янський р-н

СУВЕНІР “ДРУГЕ ЖИТТЯ ВІДХОДАМ” (вікова категорія 8-10 років):

I місце – Нечипорук Данилу – СЗШ № 169, Шевченківського р-ну

II місце – Полегенько Маргариті – СЗШ № 169, Шевченківського р-ну

II місце – Голіку Єгору – СШ № 322 Деснянського р-ну

IIІ місце – Ткаченко Марині – СШ № 322 Деснянського р-ну

III місце –Щаблевському Денису – НВК № 240 «Соціум», Оболонський р-н

III місце – Гашнікову Олексію – СЗШ № 221, Солом’янський р-н

III місце – Бойчук Катерині – СЗШ № 35, Святошинський р-н

СУВЕНІР “ДРУГЕ ЖИТТЯ ВІДХОДАМ” (вікова категорія 11-13 років):

I місце – Бромберг Вероніці – гурток «Штучні квіти» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського р-ну

II місце – Рожанській Людмилі – СЗШ № 11 Дніпровського р-ну;

II місце – Фалько Маргариті- СЗШ № 266 Дарницького р-ну;

III місце – Григоренко Олексію – Гімназія № 179 Голосіївського р-ну

III місце – Синящок Марії – гурток «Художній розпис на тканині» Дитячий оздоровчо-екологічний центр Оболонського р-ну

III місце – Кондратюк Вікторії – гурток «Квіткова країна» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського р-ну

СУВЕНІР “ДРУГЕ ЖИТТЯ ВІДХОДАМ” (вікова категорія 14-16 років):

I місце – Ярошенко Валерії – гурток «Майстерня чудес» ЦТДЮ «Шевченківець» Шевченківський р-н

II місце – Березній Анастасії – гурток «Ліпка із солоного тіста» СЮТ-ЦНТТМ Дніпровського р-ну

III місце – Коваль Катерині – гурток «Дивоколо», ЦДЮТ Деснянського р-ну;

III місце – Кочерженко Анні – Ліцей № 144 Солом’янського р-ну

III місце – Шевчук Олені- гурток «Паперові візерунки» Дитячого оздоровчо-екологічного центру Оболонського р-ну

ІІІ місце – Велітченко Катерині – СШ № 35 Святошинського р-ну

ЕКО-СУМКА(ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 8-10 РОКІВ):

I місце – Гензіцькій Катерині – СШ № 129, Дніпровського р-ну

II місце –Даценко Ангеліні – ШДС «Софія» Дніпровського р-ну

II місце – Саранчук Поліні – клуб «Біос» Спеціалізована художньо-естетичного циклу школа № 302, Дарницького р-ну

III місце – Павельському Олександру – гурток «Креативне рукоділля» ЦДЮТ Деснянського р-ну

III місце – Ружицькій Божені – ТО «Волошка» БДЮТ «Дивоцвіт» Дарницький р-н

III місце – Сотникову Олександру – ШДС «Софія» Дніпровського р-ну

ЕКО-СУМКА(ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 11-13 РОКІВ):

I місце – Рябець Вероніці – СШ № 247 Деснянський р-н

II місце – Власенкам Христині та Івану – гурток «Номистинки» Палац дітей та юнацтва Печерського р-ну

II місце – Тимчук Ользі – СШ № 24 Шевченківського р-ну

III місце – Закідишевій Любі – СШ № 94 «Еллада» Печерський р-н

III місце – Ярмолицькому Богдану – СШ № 148 Дніпровського р-ну

III місце – Лазоренко Кароліні СШ № 125 Дніпровського р-ну

ЕКО-СУМКА(ВІКОВА КАТЕГОРІЯ 14-16 РОКІВ):

I місце – Бабич Ірині – СШ № 264, Деснянський р-н;

II місце – Юрченко Наталії – СЗШ № 141 Дніпровського р-ну

ІІ місце –Гончарук Тетяні – гурток «Рукоділля» СЗШ №146 Дніпровського р-ну

III місце – Мушинській Ользі – Спеціалізована школа-інтернат № 14 Дніпровського р-ну

ЯЛИНКОВА ПРИКРАСА  

I місце – Приходько Анні – СШ № 129, Дніпровський р-н

II місце – Семеног Валерії – Спеціалізована школа-інтернат № 14 Дніпровського р-ну

III місце – Пророченко Маші – гурток «Майстерня чудес» ЦТДЮ «Шевченківець» Шевченківського р-ну

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий