Дитяча сторінка Новини

Підтримка дітей з функціональними обмеженнями

20150604_171036

20150604_171036Щорічно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Свято захисту дітей – нагадування дорослим про те, що дитина, хоч маленька, але вже особистість, з власними думками, бажаннями, почуттями, мріями та світоглядом. І першочерговим обов’язком дорослих є забезпечити щасливе дитинство підростаючого покоління, дарувати їм тепло, турботу, любов та захищати їхні права.

Комунальне підприємство «Київкомунсервіс» висловлює привітання юним громадянам нашої країни та бажає їм здійснення мрій, наснаги, гарного настрою, творчого натхнення та успіху в усіх починаннях.

Сьогодні в нашій країні є дітки, які особливо потребують підвищеної уваги та турботи – це діти з функціональними обмеженнями. Дирекцією КП «Київкомунсервіс» було прийнято рішення посприяти діяльності Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями Дарницького району м. Києва , який займається розробкою та впровадженням реабілітаційних програм. З нагоди свята, за рахунок благодійних коштів КП «Київкомунсервіс» було придбано орбітрек та масажний стіл, що вкрай необхідні для реабілітаційного процесу. Придбане обладнання було передано у користування закладу 4 червня.

Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін зазначив: «Діти – наше майбутнє і тільки від нас з вами залежить яким воно буде. Ми повинні докласти максимум зусиль аби кожен з них мав всі необхідні умови для гармонійного розвитку та став повноцінною частиною суспільства»

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий