F.A.Q.

  1. «Хто уповноважений вирішувати проблему «сміттєвих навалів» у дворах?»

Враховуючи, що згідно з  п. 3 протоколу доручень №5, напрацьованих під час розширеної апаратної наради виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) 21.01.2014 року з питань: «Про стан санітарної очистки та благоустрій території міста Києва», відповідальність за ліквідацію наявних сміттєзвалищ на території районів покладається на районні в м. Києві державні адміністрації.

 

  1. «До кого звертатись мешканцям будинків?»

Мешканці можуть письмово звернутися безпосередньо до балансоутримувачів території, якими,  як правило, є ЖЕО (житлово-експлуатаційні організації) або ОСББ (Об’є́днання співвла́сників багатокварти́рного будинку), з проханням встановити додатковий контейнер. Останні в свою чергу мають зробити економічне обґрунтування для доцільності встановлення контейнеру виходячи з норм накопичення побутових відходів на одного мешканця затверджених  Розпорядженням від 29.12.2012 р. N 2416 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Києві на 2013 – 2017 роки». Після чого балансоутримувач території подає заявку на його встановлення до КП «Київкомунсервіс». І далі після перевірки відповідності всіх даних приймається рішення про встановлення контейнера.

 

  1. «Чи можна розраховувати на додаткові сміттєві баки, якщо їх недостатньо?»

Ви дійсно можете розраховувати на додатковий контейнер, якщо буде встановлено факт його потреби для конкретного будинку, оскільки всі контейнери встановлюються відповідно до норм накопичення побутових відходів на одного мешканця затверджених  Розпорядженням від 29.12.2012 р. N 2416 «Про затвердження норм надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Києві на 2013 – 2017 роки». Після чого балансо-утримувач території подає заявку на його встановлення до КП «Київкомунсервіс». І далі після перевірки відповідності всіх даних приймається рішення про встановлення контейнера: відповідно до законів України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про столицю України – місто-герой Київ”, “Про житлово-комунальні послуги”, “Про відходи”, наказу Міністерства будівництва і архітектури та житлово-комунального господарства України від 10.01.2006 N 7 “Про затвердження Норм утворення твердих побутових відходів для населених пунктів України”, з метою встановлення єдиних підходів до показників нормування утворення твердих побутових відходів в м. Києві.

 

У разі якщо на Ваше письмове звернення не реагують і ситуація набирає системного характеру, наприклад, – звалища залишаються або балансоутримувач території відмовляється приймати заяву від мешканців щодо встановлення баку чи прибирання території на якій утворюються звалища пропонуємо інформувати КП «Київкомунсервіс» за номером гарячої телефонної лінії 044 594 77 11 або через сайт нового проекту Svalkam.net.ua

Прокоментуй!

Оставить комментарий