Новини Оголошення

Протягом двох місяців для столичних освітян проводитимуть безкоштовні семінари та майстер-класи з тематики поводження з відходами.

konteuner_kks

DSC_045419 листопада 2013 року в приміщенні університету «Крок» комунальне підприємство «Київкомунсервіс» разом із Національним транспортним університетом розпочало цикл спеціалізованих заходів для вчителів київських навчальних закладів з тематики поводження з відходами.

Директор підприємства С. Мельник, який відкривав зібрання педагогів, зазначив, що це перший проект в рамках освітньої акції «Обери чисте майбутнє», розрахований виключно на освітян.

Під час занять учасники розглянули проблеми утворення та переробки відходів, особливості вирішення цих питань у столиці, а також мали змогу відвідати екологічну фотовиставку від громадської організації «Зелена бібліотека». На майстер-класі «Друге життя відходам», що є обов’язковою частиною заходу, педагоги під керівництвом майстрині навчилися робити декоративні речі з відпрацьованих матеріалів – картону з-під пакувальної тари, паперу, старих плакатів, ниток тощо. На наступних заняттях, що триватимуть до кінця року, учасники оволодіють техніками термопластики, декупажу, серветної техніки, а також навчаться виготовляти новорічні композиції з рослинних відходів від ялинкових порід (лапника).

«Сподіваємось, що цей проект стане в пригоді вчителям, які понесуть отриманні знання і уміння до своїх вихованців. Ми, із свого боку, готові надати будь-яку допомогу школам в цьому напрямку – чи в проведенні тренінгів та лекторіїв для учнів, чи у забезпеченні наявним інформаційно-методичним матеріалом», – повідомив С. Мельник.

Спеціально для цього заходу організаторами були підготовлені та презентовані методичні матеріали, в тому числі – екологічна розмальовка для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку «Веселий контейнер», яку навчальні заклади зможуть отримати безкоштовно, звернувшись до КП «Київкомунсервіс».

Для довідок:

Володькіна Вікторія 594-77-11

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий