06.11.2020

Шановні споживачі Голосіївського району!

Продовжуємо реалізацію проекту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці! Наступний – Голосіївський район.

Наразі в столиці встановлено 759 контейнерів даного типу (370 – для ПЛАСТИКУ, 371 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ).

Ознайомитись з переліком адрес та локацій зі встановленими контейнерами можливо на сайті підприємства за посиланням Перелік адрес та локацій, також можна знайти за допомогою використання фільтру на інтерактивній Карті

Запрошуємо мешканців Голосіївського району, які прагнуть сортувати сміття, активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

На основі Ваших звернень, спільно з Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Голосіївського району м. Києва» будуть узгодженні місця встановлення.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: ЗВЕРНЕННЯ.

Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, ВИКЛЮЧНО за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

НАГОЛОШУЄМО!!!
При поданні звернення на встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику розміром 4 х 2 метри, можливість заїзду спецавтотранспорту та «ДУМКУ КОЖНОГО ВАШОГО СУСІДА».

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м.куб та габаритні розміри (висота 1570 мм, діаметр 1730мм), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

За попереднім досвідом встановлення контейнерів, просимо Вас звернути увагу, щоб поруч не знаходились пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «мисливцями вторсировини», також необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні.

На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону Ви можете подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення.

УВАГА! З 22:00 до 08:00 контейнерами для СКЛА – КОРИСТУВАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО, так як при викиданні порожньої склотари створюється підвищений рівень шуму, на що будуть скаржитись Ваші СУСІДИ.

Просимо Вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням, особливо слідкуйте, щоб до контейнерів не потрапляли недопалки та легкозаймисті предмети – ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕНО!

Дякуємо за активну громадянську позицію!