17.09.2020

Шановні споживачі Солом’янського району!

Продовжуємо реалізацію проекту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці! Наступний – Солом’янський район.

Наразі в столиці встановлено 667 контейнерів даного типу (329 – для ПЛАСТИКУ, 330 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ)

Перелік адрес та локацій зі встановленими контейнерами

Запрошуємо мешканців Солом’янського району, які прагнуть сортувати сміття, активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

На основі Ваших звернень, спільно Солом’янською районною в місті Києві державною адміністрацією та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва» будуть узгодженні місця встановлення.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: ЗВЕРНЕННЯ.

Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, ВИКЛЮЧНО за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

УВАГА! З 22:00 до 08:00 контейнерами для СКЛА – КОРИСТУВАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО, так як при викиданні порожньої склотари створюється підвищений рівень шуму, на що будуть скаржитись Ваші СУСІДИ.

Просимо Вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням, особливо слідкуйте, щоб до контейнерів не потрапляли недопалки та легкозаймисті предмети – ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕНО!

Дякуємо за активну громадянську позицію!