23.09.2020

Шановні споживачі!

З часу старту в столиці пілотного проекту з роздільного збирання побутових відходів, окремо пластику, скла та паперу, нашим підприємством вже встановлено 685 контейнерів типу «дзвінок».

Відходи з цих контейнерів не завантажуються в один сміттєвоз, вивозяться окремими спецавтомобілями на сортувальні лінії, де досортовуються за видом та кольором, що робить їх придатними до повторного використання, та передаються підприємствам, які мають відповідні виробничі потужності для їх переробки.

Наразі, з контейнерів зібрано 2983 м.куб. відходів пластику, 180 м.куб. скла та 470 м.куб. паперу, що орієнтовно становить 200 тон відходів, які гарантовано не поїхали на захоронення на полігон.

Закликаємо мешканців долучатись до роздільного збору побутових відходів, використовувати контейнери за призначенням, бути уважними, не допускати ситуацій з вилученням з них вторинної сировини «мисливцями за вторсировиною», та їх навмисним псуванням.

На заміну, ремонт та миття контейнерів витрачаються значні матеріальні, людські ресурси та час, які можна використати більш ефективно.

Успішне функціонування проекту впровадження роздільного збору відходів у м. Києві, залежить від належного користування контейнерами, та сприяє покращенню стану довкілля нашого рідного міста!

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на небайдужість!

Останні новини

Старт проект вивезення ТПВ з приватного сектору мікрорайону Биківня. 02.09.2021 Шановні мешканці приватного сектору мікрорайону Биківня Деснянського району, інформуємо щодо старту проекту з вивезення твердих побутових відходів з території приватної забудови у вашому мікрорайоні! КП «Київкомунсервіс» має позитивний досвід надання послуги з вивезення ТПВ контейнерним методом, для мешканців приватних домоволодінь. Такий проект, з березня 2020 року, успішно працює на території приватного сектору в Печерському районі. […]
ПЕРЕДАНО НА УТИЛІЗАЦІЮ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ВІДПРАЦЬОВАНИХ БАТАРЕЙОК! 26.08.2021 Друзі! Ми продовжуємо системну роботу зі збирання, перероблення та утилізації небезпечних відходів, що утворюються в побуті. Сьогодні вчергове, відповідно до укладеного договору з ТОВ «Екологічні інвестиції», відправлено партію батарейок (12 750 кг) на переробку та утилізацію до спеціалізованого заводу GreenWEEE, що в Румунії! Дані батарейки було зібрано зі спеціальних помаранчевих контейнерів! Закликаємо мешканців активно користуватися […]