23.09.2020

Шановні споживачі!

З часу старту в столиці пілотного проекту з роздільного збирання побутових відходів, окремо пластику, скла та паперу, нашим підприємством вже встановлено 685 контейнерів типу «дзвінок».

Відходи з цих контейнерів не завантажуються в один сміттєвоз, вивозяться окремими спецавтомобілями на сортувальні лінії, де досортовуються за видом та кольором, що робить їх придатними до повторного використання, та передаються підприємствам, які мають відповідні виробничі потужності для їх переробки.

Наразі, з контейнерів зібрано 2983 м.куб. відходів пластику, 180 м.куб. скла та 470 м.куб. паперу, що орієнтовно становить 200 тон відходів, які гарантовано не поїхали на захоронення на полігон.

Закликаємо мешканців долучатись до роздільного збору побутових відходів, використовувати контейнери за призначенням, бути уважними, не допускати ситуацій з вилученням з них вторинної сировини «мисливцями за вторсировиною», та їх навмисним псуванням.

На заміну, ремонт та миття контейнерів витрачаються значні матеріальні, людські ресурси та час, які можна використати більш ефективно.

Успішне функціонування проекту впровадження роздільного збору відходів у м. Києві, залежить від належного користування контейнерами, та сприяє покращенню стану довкілля нашого рідного міста!

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на небайдужість!

Останні новини

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ З РОЗДІЛЬНОГО ЗБИРАННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ 23.09.2020 Шановні споживачі! З часу старту в столиці пілотного проекту з роздільного збирання побутових відходів, окремо пластику, скла та паперу, нашим підприємством вже встановлено 685 контейнерів типу «дзвінок». Відходи з цих контейнерів не завантажуються в один сміттєвоз, вивозяться окремими спецавтомобілями на сортувальні лінії, де досортовуються за видом та кольором, що робить їх придатними до повторного використання, […]
Реалізація проекту роздільного збору побутових відходів, на черзі Солом’янський район. 17.09.2020 Шановні споживачі Солом’янського району! Продовжуємо реалізацію проекту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці! Наступний – Солом’янський район. Наразі в столиці встановлено 667 контейнерів даного типу (329 – для ПЛАСТИКУ, 330 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ) Перелік адрес та локацій зі встановленими контейнерами Запрошуємо мешканців Солом’янського району, які прагнуть сортувати сміття, активно долучатися […]
Зміни в роботі у зв’язку з карантинними обмеженнями. 07.09.2020 ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧУ ! У зв’язку із зростанням захворюваності на коронавірусну інфекцію (COVID -19), посиленням карантинних заходів, з метою недопущення розповсюдження, працівників КП «Київкомунсервіс» з 07.09.2020 переведено на віддалений режим роботи, та введено обмеження прийому громадян та юридичних (фізичних) осіб підприємців. Нагадуємо, що більшість питань можна вирішити дистанційно, не відвідуючи КП «Київкомунсервіс» – через сайт, подавши […]