Новини

Робота з благоустрою міста

18292

18287
Перший заступник голови КМДА Ігор Ніконов спільно з заступником голови КМДА Петром Пантелеєвим, головами районних державних адміністрацій та районних управлінь з міського благоустрою, зокрема директором КП «Київкомунсервіс» Євгенієм Русіним, взяли участь в об’їзді Подільського та Оболонського районів столиці в рамках весняного двомісячника з благоустрою.

«У першу чергу ми звертаємо увагу на найпроблемніші місця, де порушено благоустрій. Перевіряємо, як спрацювали сервісні служби столиці – комунальники та працівники «Київзеленбуду». Київ завжди був зеленим містом, і ми повинні робити все, аби він таким і залишався», – сказав Ігор Ніконов.

18291
У ході об’їзду в Оболонському районі було оглянуто стан платформи міської  електрички на станції «Вишгородська», несанкціоновану паркову, а також звалище, що утворилося на Берковецькому цвинтарі. Після відбулася підсумкова нарада з головами районів столиці .

18292
«КП «Київкомунсервіс» організувало роботу сайту svalkam.net.ua, з метою оперативного реагування на звернення громадян щодо несанкціонованих сміттєзвалищ. На даний час, завдяки оперативності киян та фахівців підприємства, опрацьовано всі звернення містян та прийнято відповідні заходи з усунення та попередження повторного виникнення сміттєзвалищ за вказаними адресами», – зазначив Євгеній Русін.

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий