Новини Фотогалерея

СУБОТНИК НА ВИНОГРАДАРІ

1

В Києві продовжується активна діяльність направлена на покращення санітарного стану міста та підвищення рівня екологічної свідомості та культури. У всіх районах тривають прибирання вулиць, парків, скверів та майданчиків.

4
Так, 4 квітня в Києві, за ініціативи ГО «Варта Виноградар» та підтримки КП «Київкомунсервіс», відбулася акція «Чистий ліс» в лісопарковій зоні на Виноградарі. Було проведено ряд заходів з вилучення та вивезення сміття поблизу озера «Синє», проспекту Гонгадзе та вулиці Косенка.

3
Також, не залишилися без уваги наші діти. Дуже важливо виховувати в них змалку дбайливе ставлення до оточуючого нас природного середовища. Для них було організовано творчий куточок, де можна було розмальовувати готові малюнки, або намалювати власний на тему «Виноградар – чистий ліс». Дорослі мали змогу виграти екстримальну поїздку над Дніпром на «Троллеї» або можливість відвідати мотузковий парк Києва всією родиною.

2
КП «Київкомунсервіс» активно підтримав акцію «Чистий ліс». Підприємством було надано сміттєвоз для вивезення всього зібраного сміття та листя, лопати, граблі, рукавиці та пакети для сміття.

1
Директор КП «Київкомунсервіс» Євгеній Русін відмітив: «Нам дуже приємно, що така кількість людей долучилася до акції. Вразила кількість дітей, що взяли участь у заході, а також їхні роботи, саме бачення проблеми побутових відходів. Для них така акція – чудовий досвід, що допоможе їм в подальшому сформувати правильне ставлення до проблеми утворення відходів та збереження навколишнього середовища».

You Might Also Like

Прокоментуй!

Оставить комментарий