Новини

У столиці підведені підсумки конкурсу “Обери чисте майбутнє”

В січні-місяці комунальне підприємство «Київкомунсервіс» оголосило конкурс дитячої та юнацької творчості «Обери чисте майбутнє».

Конкурс був започаткований з метою залучення юних киян до вирішення однієї з найактуальніших проблем сьогодення – утворення та переробки побутових відходів, а також впровадження системи роздільного збору відходів.

У конкурсі, який тривавзсічня по квітень 2012 року, прийняли участь київські школярі, студенти вищих навчальних закладів міста, вихованці міських та районних центрів творчості. Учасники надіслали до оргкомітету більше 300 робіт, серед яких – малюнки, сувеніризвторинноїсировини,фото-тавідеороботи.

27 квітня спеціально комісією, до складу якої входили представники структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації, міських комунальних підприємств та представники провідних компаній, що працюють на столичному ринку послуг з вивезення та утилізації побутових відходів, були підведені підсумки конкурсу.

Представлені на конкурс роботи вразили членів комісії не тільки безмежною фантазією і майстерністю виконання, але й незвичайним баченням вирішення проблем, піднятих тематикою конкурсу.

“Учасники дивують різноплановістю робіт на таку, здавалося б, вузьку і специфічну тему. Розумієш, скільки корисних речей ми щодня викидаємо, вважаючи їх сміттям, а дитячі руки подарували їм друге життя та створили справжні шедеври. Цей конкурс наочно показав, що юні кияни добре усвідомлюють необхідність власного втручання у вирішення екологічних проблем міста. І це вселяє надію на те, що спільними зусиллями ми повернемо Києву статус найчистішої та найзеленішої столиці Європи”, – зазначив директор підприємства С. Мельник.

Наприкінці травня оргкомітет планує провести урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу “Обери чисте майбутнє”.

You Might Also Like