Новини

У столиці посилено контроль за вивезенням відходів.

Київською міською владою встановлено більш жорсткі вимоги щодо роботи столичних підприємств-перевізників твердих побутових відходів.

Відтепер, підприємства, що працюють в галузі збору та вивезення побутових відходів, отримуватимуть оплату за надані послуги після підтвердження обсягів з місць захоронення чи утилізації відходів.

Запровадження зазначеної схеми розрахунків надасть можливість визначення реальних обсягів утворюваних у місті побутових відходів. Крім того, це спонукатиме підприємства до більш добросовісного виконання своїх обов`язків, а також допоможе уникнути утворення несанкціонованих сміттєзвалищ в зелених зонах.

Також, на підприємства-перевізники покладено зобов`язання щодо забезпечення зон обслуговування необхідною кількістю контейнерів для роздільного збору побутових відходів, що дозволить зменшити обсяги відходів, які вивозяться на захоронення, привести до належного стану контейнерні майданчики і використовувати зекономлені кошти на подальший розвиток системи роздільного збору побутових відходів у столиці.

Наразі такі вимоги вже запроваджені частково у Дніпровському, Печерському та повністю у Голосіївському районах. Найближчим часом до нової схеми приєднаються також Шевченківський та Святошинський райони міста.

You Might Also Like