12.05.2020

Друзі!

Не зважаючи на карантин та свята, в п’ятницю 08.05.2020 відбулось чергове відправлення батарейок.

Друга партія зібраних батарейок – близько 21 тонн, передається на переробку та утилізацію на завод GreenWEEE, що в Румунії! Батарейки зібрані зі спеціальних контейнерів для збору небезпечних відходів в складі побутових від населення.

За сприяння КМДА, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, спільно з ТОВ «Екологічні інвестиції», відповідно до укладеного договору, плануємо реалізувати відправлення на переробку, загалом 70 тонн батарейок.

Ми продовжуємо роботу у напрямку реалізації проекту з вивезення та утилізації небезпечних відходів, що формуються у побуті. Не залишаємось осторонь вирішення актуальних питань у столиці.

Закликаємо мешканців активніше користуватися помаранчевими контейнерами за їх прямим призначенням.

Наголошуємо, викидати відпрацьовані батарейки, непошкоджені ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи необхідно окремо від загальних побутових відходів. Таким чином ми уникнемо потрапляння небезпечних відходів у навколишнє середовище.

Знайти найближчий до вас такий контейнер на карті, та дізнатись про всі деталі щодо поводження з небезпечними відходами в складі побутових можна на сайті КП «Київкомунсервіс» https://kks.kiev.ua/nebezpechni-vidhodi/.

Дякуємо за свідому та активну громадянську позицію!

Останні новини

Передача партії ртутних термометрів на утилізацію. 21.05.2020 Шановні споживачі! А ось і черга дійшла до ртутних термометрів, підприємством передано на утилізацію 5100 шт.!!! Дякуємо ДП «Боднарівка» за теплий прийом та знайомство, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю! Термометри збираються як небезпечні відходи в складі побутових від населення зі спеціальних контейнерів, які встановлено по всіх районах міста Києва. Контейнери призначені виключно для збору відпрацьованих […]
Встановлення контейнерів, окремо для ПЛАСТИКУ та СКЛА в Дарницькому районі. 13.05.2020 Шановні споживачі Дарницького району! За ініціативи Київської міської державної адміністрації, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, продовжуємо пілотний проект щодо впровадження роздільного збору відходів – тепер Дарницький район, плануємо встановити 70 комплектів контейнерів, окремо для ПЛАСТИКУ та СКЛА. Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс». Мешканці будинків, […]
Відправлено на переробку другу партію зібраних батарейок !!! 12.05.2020 Друзі! Не зважаючи на карантин та свята, в п’ятницю 08.05.2020 відбулось чергове відправлення батарейок. Друга партія зібраних батарейок – близько 21 тонн, передається на переробку та утилізацію на завод GreenWEEE, що в Румунії! Батарейки зібрані зі спеціальних контейнерів для збору небезпечних відходів в складі побутових від населення. За сприяння КМДА, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, спільно з […]