13.05.2020

Шановні споживачі Дарницького району!

За ініціативи Київської міської державної адміністрації, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, продовжуємо пілотний проект щодо впровадження роздільного збору відходів – тепер Дарницький район, плануємо встановити 70 комплектів контейнерів, окремо для ПЛАСТИКУ та СКЛА.

Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Мешканці будинків, які прагнуть сортувати сміття, можуть подати звернення на встановлення контейнерів на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: http://kks.kiev.ua/zvernennya/.

При поданні звернень для встановлення контейнерів необхідно враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) та можливість заїзду для вивантаження відходів спецавтотранспортом (контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів). Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730 мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм.

На основі Ваших звернення спільно з Дарницькою районною в місті Києві державною адміністрацією та КП «Керуюча компанія Дарницького району м. Києва» буде опрацьовано локації для встановлення контейнерів, та сформовано маршрути вивезення відходів.

На кожному контейнері буде нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений та контактний номер телефону для подачі інформації щодо заповненості.

Просимо вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням!

Загалом, в районах місту протягом року, буде встановлено 1000 таких контейнерів.

Дякуємо за розуміння!