12.11.2021

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

Ми маємо позитивний досвід надання послуги з вивезення ТПВ даним методом. Проєкт успішно працює в Печерському районі та мікрорайоні Биківня. Наразі обслуговуємо 130 та 84 домоволодінь в районах відповідно, про те це незначна частина від загальної кількості.

Не слід створювати стихійні сміттєзвалища, чи підкидати своє сміття в контейнери сусідніх багатоповерхових будинків, адже ми прагнемо до комфортних умов життя, та дбаємо про наше міське середовище.

За для цього ви можете отримувати якісну послугу, уклавши з КП «Київкомунсервіс» індивідуальний договір на вивезення побутових відходів!

Це сучасний, європейський та цивілізований метод вивезення сміття, тим паче Україна входить до переліку країн, в яких заявлено про повну або часткову відмову від пластику, підписано Закон «Про обмеження обігу пластикових пакетів на території України», який набере чинності з 10.12.2021.

Власникам домогосподарств в безкоштовне користування надається контейнер місткістю 120 або 240 літрів, що залежить від кількості проживаючих осіб, для тимчасового зберігання ТПВ. Контейнер буде знаходитись на вашому подвір’ї, та виставлятися на вулицю один раз на тиждень. Сміттєвоз забирає ТПВ за вашою адресою згідно затвердженого графіку та маршруту руху.

Вартість послуги на 1 мешканця в місяць, який проживає в будинку становить – 37,02 грн., нарахування за вивезення ТПВ буде здійснюється щомісячно, згідно умов укладеного договору.

Для укладання договору та створення вашого особового рахунку для здійснення оплати, вам необхідно звернутись до КП «Київкомунсервіс». Детальна інформація на сайті нашого підприємства, за посиланням: https://kks.kiev.ua/privatni-budinki/

Наступним плануємо залучати до проєкту, та надавати аналогічну послугу мешканцям приватної забудови мікрорайону Пуща-Водиця. Слідкуйте за новинами, робота триває.

Сподіваємось на співпрацю та дбаймо про довкілля разом!