26.08.2021

Друзі!

Ми продовжуємо системну роботу зі збирання, перероблення та утилізації небезпечних відходів, що утворюються в побуті.

Сьогодні вчергове, відповідно до укладеного договору з ТОВ «Екологічні інвестиції», відправлено партію батарейок (12 750 кг) на переробку та утилізацію до спеціалізованого заводу GreenWEEE, що в Румунії!

Дані батарейки було зібрано зі спеціальних помаранчевих контейнерів!

Закликаємо мешканців активно користуватися даними контейнерами за їх прямим призначенням, викидати лише батарейки, непошкоджені ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи!

Детальна інформація щодо поводження з небезпечними відходами в складі побутових, та карта з адресами місць встановлених контейнерів з фото, на сайті підприємства у розділі НЕБЕЗПЕЧНІ ВІДХОДИ.

Нагадуємо, що КП «Київкомунсервіс» встановлює додаткові контейнери у всіх районах міста.

Запрошуємо долучатись до процесу, подавати заявки та пропозиції з адресами та локаціями для встановлення даного типу контейнерів.

На основі Ваших звернень, спільно з РДА в м. Києві та обслуговуючими компаніями, будемо узгоджувати місця встановлення контейнерів.

Першочергово контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Заявку на встановлення контейнерів можна повши ЗВЕРНЕННЯ на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс», при поданні необхідно враховувати наступне:

  1. наявність на прибудинковій території майданчику з асфальтобетонним покриттям (ФОТО ОБОВ’ЯЗКОВО);
  2. параметри контейнеру: висота – 1190мм, ширина – 740мм, глибина – 390 мм;
  3. дотримання вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць – віддаленість НЕ МЕНШЕ 20 МЕТРІВ від стін житлових будівель і споруд, дитячих майданчиків та місць відпочинку населення, навчальних та лікувально-профілактичних закладів;
  4. наявність систем відеоспостереження та нагляду (ВІТАЄТЬСЯ);
  5. «ДУМКУ КОЖНОГО ВАШОГО СУСІДА».

Дякуємо вам за свідому та активну громадянську позицію, дбаймо про довкілля разом!