11.03.2020

Стартує пілотний проект вивезення побутових відходів з приватного сектору Печерського району. Це цивілізований вивіз сміття, з наданням в безкоштовне користування контейнер місткістю 120 або 240 літрів, що залежить від кількості проживаючих осіб, для тимчасового зберігання твердих побутових відходів, які утворюються у приватних домоволодіннях. Контейнер буде знаходитись на подвір’ї, який необхідно виставлятися на вулицю поруч з будинком, кожної суботи місяця з 9:00 ранку, коли сміттєвоз, згідно затвердженого графіку та маршруту руху, буде забирати тверді побутові відходи.

Для отримання послуги з вивезення твердих побутових відходів необхідно укласти індивідуальний договір з КП «Київкомунсервіс».

Вартість надання послуг на 1 мешканця в місяць, який проживає в будинку приватного сектору становить – 37,02 грн.

Для укладання договору та створення особового рахунку для здіснення оплати за послугу, необхідно звернутись до КП «Київкомунсервіс» за адресою вул. Кудрявська, 23, тел. 531-96-77 (дод.2), або до ЖЕД «ПЕЧЕРСЬКЖИТЛО» за адресою бульвар Дружби Народів, 30А, кімн. 5, та мати при собі наступні документи:

    1. Копію паспорта;
    2. Копію ідентифікаційного коду;
    3. Копію ідентифікаційного коду;

Нарахування за вивезення твердих побутових відходів буде здійснюватися щомісячно на фактично проживаючих в приватному будинку осіб, згідно укладеного договору.

Доставка квитанцій на оплату буде здійснюватися 10-20 числа місяця, наступного за місяцем надання послуги.

Здійснювати оплату можна у відділеннях АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «ОЩАДБАНК» та ін., а також скориставшись системою «Приват 24», в терміналах за найближчими адресами, через інтернет, або скориставшись, зручними для вас, іншими платіжними системами.