23.09.2020

Шановні споживачі!

З часу старту в столиці пілотного проекту з роздільного збирання побутових відходів, окремо пластику, скла та паперу, нашим підприємством вже встановлено 685 контейнерів типу «дзвінок».

Відходи з цих контейнерів не завантажуються в один сміттєвоз, вивозяться окремими спецавтомобілями на сортувальні лінії, де досортовуються за видом та кольором, що робить їх придатними до повторного використання, та передаються підприємствам, які мають відповідні виробничі потужності для їх переробки.

Наразі, з контейнерів зібрано 2983 м.куб. відходів пластику, 180 м.куб. скла та 470 м.куб. паперу, що орієнтовно становить 200 тон відходів, які гарантовано не поїхали на захоронення на полігон.

Закликаємо мешканців долучатись до роздільного збору побутових відходів, використовувати контейнери за призначенням, бути уважними, не допускати ситуацій з вилученням з них вторинної сировини «мисливцями за вторсировиною», та їх навмисним псуванням.

На заміну, ремонт та миття контейнерів витрачаються значні матеріальні, людські ресурси та час, які можна використати більш ефективно.

Успішне функціонування проекту впровадження роздільного збору відходів у м. Києві, залежить від належного користування контейнерами, та сприяє покращенню стану довкілля нашого рідного міста!

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на небайдужість!

Останні новини

Звітуємо з питань основної діяльності КП «Київкомунсевіс» за 2020 рік 24.12.2020 Шановні споживачі! КП «КИЇВКОМУНСЕРВІС», як визначений виконавець комунальної послуги з вивезення побутових відходів в м. Києві, на сьогодні обслуговує близько 9 тисяч будинків, або понад 2 млн. споживачів категорії населення (загальна кількість особових рахунків – 817132), 4354 юридичних та фізичних осіб підприємців – суб’єктів підприємницької діяльності (укладено 6640 договорів). В роботі понад 6200 контейнерних майданчиків […]
Короткий відеопосібник по сортуванню відходів 15.12.2020 СКЛО Викидаємо: пляшки, банки, склобій (бита тара) від напоїв, лікарських та косметичних засобів тощо, бите віконне скло. Не викидаємо: дзеркала, кришталь, армоване скло, порцеляну, також жаро- і ударостійке скло, будь-які лампочки. ПЛАСТИК Викидаємо: тару та упаковку – якщо бачите на упаковці цифру 1 або маркування PET, PETE; поліетилен високої та низької щільності – маркування HDPE, […]