23.09.2020

Шановні споживачі!

З часу старту в столиці пілотного проекту з роздільного збирання побутових відходів, окремо пластику, скла та паперу, нашим підприємством вже встановлено 685 контейнерів типу «дзвінок».

Відходи з цих контейнерів не завантажуються в один сміттєвоз, вивозяться окремими спецавтомобілями на сортувальні лінії, де досортовуються за видом та кольором, що робить їх придатними до повторного використання, та передаються підприємствам, які мають відповідні виробничі потужності для їх переробки.

Наразі, з контейнерів зібрано 2983 м.куб. відходів пластику, 180 м.куб. скла та 470 м.куб. паперу, що орієнтовно становить 200 тон відходів, які гарантовано не поїхали на захоронення на полігон.

Закликаємо мешканців долучатись до роздільного збору побутових відходів, використовувати контейнери за призначенням, бути уважними, не допускати ситуацій з вилученням з них вторинної сировини «мисливцями за вторсировиною», та їх навмисним псуванням.

На заміну, ремонт та миття контейнерів витрачаються значні матеріальні, людські ресурси та час, які можна використати більш ефективно.

Успішне функціонування проекту впровадження роздільного збору відходів у м. Києві, залежить від належного користування контейнерами, та сприяє покращенню стану довкілля нашого рідного міста!

Дякуємо за розуміння та сподіваємось на небайдужість!

Останні новини

Реалізація проекту роздільного збору побутових відходів, на черзі Голосіївський район. 06.11.2020 Шановні споживачі Голосіївського району! Продовжуємо реалізацію проекту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці! Наступний – Голосіївський район. Наразі в столиці встановлено 759 контейнерів даного типу (370 – для ПЛАСТИКУ, 371 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ). Ознайомитись з переліком адрес та локацій зі встановленими контейнерами можливо на сайті підприємства за посиланням Перелік адрес […]
Інтерактивна карта контейнерів для побутових відходів. 03.11.2020 Шановні споживачі! Інформуємо, що за посиланням Карта контейнерних майданчиків розміщено інтерактивну карту, де можна дізнатись наступну інформацію: графіки вивезення побутових відходів від ваших будинків; – наявність та тип контейнерів на контейнерних майданчиках; – прив’язку будинків до контейнерного майданчику; – прив’язку юридичних осіб до контейнерного майданчику, обсяги відходів яких включено до графіку вивезення; – відфільтрувати наявність […]
Вирішуйте питання дистанційно. 30.10.2020 Шановний споживачу! Більшість питань щодо надання послуги, особливо на час карантину, можна вирішити дистанційно, не відвідуючи КП «Київкомунсервіс», а саме: вивезення ТПВ та ВГВ з прибудинкової території, заміна та ремонт контейнерів, зміна графіку їх вивезення, питання нарахувань та екологічного характеру тощо, – подавши ЗВЕРНЕННЯ; щодо укладання договорів на вивіз твердих побутових відходів для юридичних та […]