20.07.2020

Шановні споживачі!

Інформуємо про реалізацію проекту впровадження роздільного збору побутових відходів!

Роботи по встановленню контейнерів типу «дзвінок» на лівому березі міста на даному етапі завершено. Загалом по місту вже встановлено 382 контейнери даного типу (181 – для ПЛАСТИКУ, 183 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ).

Перелік адрес та локацій зі встановленими контейнерами для роздільного збирання відходів, якими вже користуються мешканці

Наразі, розпочинаємо встановлення контейнерів в житловій забудові на правому березі з Оболонського району.

Запрошуємо небайдужих мешканців Оболонського району, які прагнуть сортувати сміття, активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

На основі Ваших звернень, спільно з Оболонською районною в місті Києві державною адміністрацією та КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Оболонського району» буде опрацьовано локації, узгоджено адреси та сформовано маршрути вивезення відходів.

Подати звернення на встановлення контейнерів.

При поданні звернень, просимо враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) для встановлення, та можливість заїзду спецавтотранспорту.

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730 мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

За попереднім досвідом встановлення контейнерів, просимо Вас звернути увагу, щоб поруч не знаходились пункти прийому вторсировини, аби уникнути ситуацій із навмисним псуванням контейнерів та вилученням ресурсоцінних компонентів «небайдужими мешканцями». Також, необхідно виключити розміщення контейнерів на зеленій зоні.

Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

На кожному контейнері нанесено інформацію для якого виду відходів (ресурсоцінної сировини) він призначений, а за контактним номером телефону Ви можете подати інформацію щодо їх наповненості та необхідності вивезення. Просимо Вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначенням!

Дякуємо за активну громадянську позицію!