23.07.2021

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

У відповідь на одні з найпоширеніших звернень, щодо великогабаритних відходів та їх вивезення, вкотре роз’яснюємо для кращого розуміння питання.

Великогабаритні відходи (ВГВ) входять до складу твердих побутових відходів, їх розміри перевищують 50 х 50 х 50 см, та не розміщуються у звичайних контейнерах об’ємом 1,1 м3 чи інших контейнерах, а складуються на відповідних майданчиках на прибудинкових територіях. ВГВ вивозиться ОКРЕМО не рідше одного разу на тиждень по мірі накопичення, за заявками обслуговуючих організацій або повідомлень мешканців, спецавтотранспортом КП «Київкомунсервіс» на полігон великогабаритних та будівельних відходів.

До складу ВГВ та ремонтних відносяться такі відходи, як старі меблі, матраци, килими, деяка побутова техніка, валізи, зняті при ремонтах квартир старі двері, вікна, лінолеум, унітази, інша сантехніка тощо. Послуга з вивезення ВГВ є складовою комунальної послуги з вивезення побутових відходів КП «Київкомунсервіс», має окремий встановлений тариф, так як передбачено додаткові витрати на оплату праці робітникам, які безпосередньо завантажують такі відходи до спецавтомобіля.

При виявлені накопичених великогабаритних відходів на вашій прибудинковій території, повідомляйте наше підприємство, шляхом подання ЗВЕРНЕННЯ на офіційному сайті або іншими доступними засобами комунікації, невідкладно буде сформовано заявку й сплановано їх вивезення.

Якщо плануєте чи вже викинули значну кількість ВГВ, також просимо відразу інформувати, сплануємо їх вивезення, та уникнемо скарг та нарікань з боку ваших сусідів, й ваше сміття не буде предметом для обговорення в соціальних мережах.

Наголошуємо! Будівельні відходи та відпрацьовані автомобільні шини не відносяться до складу побутових відходів (ВГВ)!

Вивезення відходив будівельно-ремонтних робіт (будівельні відходи), які утворюються під час провадження таких видів діяльності, як будівництво нових будівель та споруд, їх реконструкція, капітальний ремонт, остаточне знесення будівлі чи споруди, з приватних домоволодінь чи квартир багатоповерхівок здійснюється мешканцями самостійно, за допомогою послуг компаній, які профільно займаються вивезенням даного сміття.

Відпрацьовані автомобільні шини не розміщуються на спеціалізованих полігонах побутових відходів та не спалюються на сміттєспалювальному заводі «Енергія», а потребують окремого поводження, вивезення та утилізації.

Дякуємо за розуміння!