12.05.2021

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

З моменту оголошення про розширення мережі контейнерів для збору небезпечних відходів від населення, до нас надійшло більше трьохсот заявок від мешканців з пропозиціями та адресами для встановлення контейнерів.

На сьогодні, спільно з РДА в м. Києві та обслуговуючими компаніями заявки опрацьовано, та узгоджуємо 50 адрес та локацій для встановлення контейнерів даного типу.

Нажаль, не дуже активно долучились до процесу Голосіївська та Святошинська РДА в м. Києві, та на даному етапі не погоджено жодної із запропонованих адрес для встановлення.

На травень складено та узгоджено графік з адресним переліком місць встановлення контейнерів. Заплановано встановити 35 контейнерів в 7ми районах міста Графік встановлення контейнерів на травень.

Запрошуємо й надалі активно долучатись до процесу, та подавати заявки та пропозиції з адресами та локаціями для встановлення даного типу контейнерів.

На основі Ваших звернень, спільно з РДА в м. Києві та обслуговуючими компаніями, будемо узгоджувати місця встановлення контейнерів.

Першочергово контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: Подати Звернення.

  1. наявність на прибудинковій території майданчику з асфальтобетонним покриттям (ФОТО ОБОВ’ЯЗКОВО);
  2. параметри контейнеру: висота – 1190мм, ширина – 740мм, глибина – 390 мм;;
  3. дотримання вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць – віддаленість НЕ МЕНШЕ 20 МЕТРІВ від стін житлових будівель і споруд, дитячих майданчиків та місць відпочинку населення, навчальних та лікувально-профілактичних закладів;
  4. наявність систем відеоспостереження та нагляду (ВІТАЄТЬСЯ);;
  5. «ДУМКУ КОЖНОГО ВАШОГО СУСІДА».

Збір небезпечних відходів з даних контейнерів здійснюється відповідно до узгодженого графіку, та по мірі їх заповнення за заявками від балансоутримувачів території, на яких розміщено контейнери, та відповідно до повідомлень свідомих мешканців.

Закликаємо активно користуватися контейнерами для збору небезпечних відходів, бути уважними та використовувати їх за призначенням.

Підготовка наступних контейнерів, та робота в даному напрямку загалом, продовжується.

Дякуємо за свідому та активну громадянську позицію, дбаймо про довкілля разом!