09.03.2021

Шановні споживачі!

Продовжуємо системну роботу у сфері поводження та організації збору небезпечних відходів в складі побутових від населення.

В столиці встановлено та обслуговується 144 спеціальних помаранчевих контейнерів для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп, з яких лише за попередній 2020 рік зібрано 19250 кг батарейок, 34 584 шт. енергозберігаючих та люмінесцентних ламп, 4 734 шт. ртутьвмісних термометрів, перероблено на безпечні фракції та утилізовано небезпечних відходів: батарейок 57 250 кг; енергозберігаючих та люмінесцентних ламп 37 500 шт.; ртутьвмісних термометрів 5 400 шт., що гарантовано не потрапили у навколишнє середовище.

Враховуючи високий запит громадськості міста Києва, щодо розширення мережі контейнерів для збору небезпечних відходів в складі побутових, та тенденцію до збільшення їх обсягів, ми збільшуємо кількість спеціальних контейнерів, які призначені виключно для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутьвмісних термометрів та енергозберігаючих ламп.

За підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Управління екології та природних ресурсів, в 2020 році в рамках «Комплексної міської цільової програми екологічного благополуччя міста Києва на 2019-2021 роки», за рахунок коштів Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища було придбано 212 шт., які поточного року будуть встановлюватись у всіх районах міста.

Запрошуємо небайдужих мешканців долучатися до процесу, надавати пропозиції з адресами та локаціями для встановлення даного типу контейнерів.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» за посиланням: https://kks.kiev.ua/zvernennya/.

    При поданні заявки на встановлення контейнеру необхідно враховувати:

  1. наявність на прибудинковій території майданчику з асфальтобетонним покриттям (ФОТО ОБОВ’ЯЗКОВО);
  2. параметри контейнеру: висота – 1190мм, ширина – 740мм, глибина – 390 мм.;
  3. дотримання вимог Державних санітарних норм та правил утримання територій населених місць – віддаленість НЕ МЕНШЕ 20 МЕТРІВ від стін житлових будівель і споруд, дитячих майданчиків та місць відпочинку населення, навчальних та лікувально-профілактичних закладів.;
  4. наявність систем відеоспостереження та нагляду (ВІТАЄТЬСЯ);
  5. «ДУМКУ КОЖНОГО ВАШОГО СУСІДА»!

На основі Ваших звернень, спільно з РДА в місті Києві та КП «Керуючими компаніями з обслуговування житлового фонду м. Києва», будуть узгодженні місця встановлення контейнерів.

Контейнери будуть встановлюватись на прибудинкових територіях у житловому секторі, виключно за адресами будинків, що входять до зони обслуговування КП «Київкомунсервіс».

Збір небезпечних відходів з даних контейнерів здійснюється відповідно до узгодженого графіку, та по мірі їх заповнення за заявками від балансоутримувачів території, на яких розміщено контейнери, та відповідно до повідомлень свідомих мешканців.

Закликаємо активно користуватися контейнерами для збору небезпечних відходів, бути уважними та використовувати їх за призначенням.

Дякуємо за активну громадянську позицію, дбаймо про довкілля разом!