02.09.2021

Шановні мешканці приватного сектору мікрорайону Биківня Деснянського району, інформуємо щодо старту проекту з вивезення твердих побутових відходів з території приватної забудови у вашому мікрорайоні!

КП «Київкомунсервіс» має позитивний досвід надання послуги з вивезення ТПВ контейнерним методом, для мешканців приватних домоволодінь. Такий проект, з березня 2020 року, успішно працює на території приватного сектору в Печерському районі. За цей час, укладено 120 договорів, послугою користується понад 250 споживачів.

Наразі, розпочинаємо надавати аналогічну послугу для мешканців приватної забудови мікрорайону Биківня, при цьому власникам домогосподарств в безоплатне користування надаються контейнери для тимчасового зберігання твердих побутових відходів місткістю 120 або 240 л, що залежить від кількості проживаючих осіб.

Контейнер буде знаходитись на вашому подвір’ї, та виставлятися вами на вулицю один раз на тиждень. Кожної неділі, починаючи з 09:00 год ранку, згідно затвердженого маршруту руху, сміттєвоз буде забирати побутові відходи за вашою адресою.

Для отримання даної послуги необхідно укласти індивідуальний договір з КП «Київкомунсервіс». Вартість послуги на 1 мешканця в місяць, який проживає в будинку приватного сектору становить – 37,02 грн.

Для укладання договору та створення вашого особистого рахунку для здійснення оплати, вам необхідно звернутись до КП «Київкомунсервіс» за адресою: вул. Кудрявська, 23, тел. 044-531-96-77, або до представника підприємства Шевчука Юрія Анатолійовича тел. 067-691-82-90, (вул. Радистів, 54, ОСН «КМ«Биківня») щоденно, з 10:00 до 17:00, та мати при собі наступні документи:

  1. Копію паспорта;
  2. Копію ідентифікаційного коду;
  3. Копію права власності на будинок.

Нарахування за вивезення ТПВ буде здійснюватись щомісячно, на фактично проживаючих в приватному будинку осіб, згідно умов укладеного договору. Доставка квитанцій на оплату буде здійснюватися 10-20 числа місяця, наступного за місяцем надання послуги.

Здійснити оплату ви можете у відділеннях АТ КБ «ПРИВАТБАНК», АТ «ОЩАДБАНК» та ін., а також скориставшись системою «Приват 24», терміналами за найближчими адресами, через інтернет, або скориставшись, зручними для вас, іншими платіжними системами.