29.04.2021

ШАНОВНИЙ СПОЖИВАЧУ !

За ініціативи та підтримки Київської міської державної адміністрації, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, Управління екології та природних ресурсів в місті Києві, КП «Київкомунсервіс» реалізовує проекти із застосуванням новітніх світових практик.

Нашим підприємством придбано 5 сучасних контейнерів нової конструкції для збору небезпечних відходів в складі побутових.

Два таких контейнери вже встановлено на бульварі Лесі Українки, 28, та вулиці Івана Франка, 30. Контейнер має сім отворів та відділів із вмонтованими спеціальними змінними «касетами», та призначений для збору таких небезпечних відходів, що утворюються в побуті, як відпрацьовані батарейки, ртутні термометри, енергозберігаючі ртутьвмісні лампи, відходи дрібної електроніки, невикористані та прострочені медикаменти чи їх залишки.

Всі зібрані небезпечні відходи зберігаються на складі тимчасового зберігання підприємства до моменту передачі на безпечну і правильну утилізацію та перероблення.

Також, контейнери мають інформаційні площі, що дасть змогу розміщувати соціальну рекламу.

При обслуговуванні та вивантажені контейнерів працівникам КП «Київкомунсервіс» достатньо відкрити контейнер, витягнути наповнені «касети» та замінити їх на порожні. При цьому працівники не контактують безпосередньо з відходами.

Враховуючи попередній досвід, КП «Київкомунсервіс» продовжує системну роботу у сфері поводження та організації збору небезпечних відходів в складі побутових від населення.

Закликаємо мешканців столиці долучатись та користуватись контейнерами за призначенням, та дбати про довкілля!