27.05.2021

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

Сьогодні передали на утилізацію чергову партію ртутьвмісних термометрів, у кількості 5000 штук, ліцензованому підрядному підприємству ДП «Боднарівка» ЛКП «Зелений Львів», які зібрані з помаранчевих контейнерів. Небезпечні відходи не потрапили на сміттєзвалище, а гарантовано буде перероблено відповідно до всіх вимог та чинних стандартів.

Як бачимо контейнери працюють, тому закликаємо активніше користуватися контейнерами за їх прямим призначенням, таким чином ми уникнемо потрапляння значної кількості небезпечних відходів у навколишнє середовище та його забруднення.

Наразі, працюємо над розширенням мережі контейнерів для збору небезпечних відходів від населення. Готуємо до встановлення нову партію контейнерів. Спільно з РДА в м. Києві та обслуговуючими компаніями заявки опрацьовуємо, узгоджуємо адреси та локації для встановлення контейнерів даного типу. На червень складено та узгоджено графік з адресним переліком місць встановлення контейнерів.

Звернення на встановлення контейнерів можна подати у розділі:“Звернення”

Наголошуємо, контейнери призначені виключно для збору відпрацьованих батарейок, непошкоджених ртутних термометрів та енергозберігаючих ламп.

Детальна інформація щодо збору небезпечних відходів та правилами поводження з ними, оновлена карта з адресним переліком встановлених контейнерів для збору відпрацьованих батарейок, ртутних термометрів, енергозберігаючих ламп розміщено на офіційному сайті підприємства у розділі: “Небезпечні відходи”

Запрошуємо активно долучатись до процесу, та подавати заявки та пропозиції з адресами та локаціями для встановлення даного типу контейнерів.

Дякуємо за небайдужість та свідому громадянську позицію, дбаймо про довкілля разом!