12.05.2020

Друзі!

Не зважаючи на карантин та свята, в п’ятницю 08.05.2020 відбулось чергове відправлення батарейок.

Друга партія зібраних батарейок – близько 21 тонн, передається на переробку та утилізацію на завод GreenWEEE, що в Румунії! Батарейки зібрані зі спеціальних контейнерів для збору небезпечних відходів в складі побутових від населення.

За сприяння КМДА, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, спільно з ТОВ «Екологічні інвестиції», відповідно до укладеного договору, плануємо реалізувати відправлення на переробку, загалом 70 тонн батарейок.

Ми продовжуємо роботу у напрямку реалізації проекту з вивезення та утилізації небезпечних відходів, що формуються у побуті. Не залишаємось осторонь вирішення актуальних питань у столиці.

Закликаємо мешканців активніше користуватися помаранчевими контейнерами за їх прямим призначенням.

Наголошуємо, викидати відпрацьовані батарейки, непошкоджені ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи необхідно окремо від загальних побутових відходів. Таким чином ми уникнемо потрапляння небезпечних відходів у навколишнє середовище.

Знайти найближчий до вас такий контейнер на карті, та дізнатись про всі деталі щодо поводження з небезпечними відходами в складі побутових можна на сайті КП «Київкомунсервіс» https://kks.kiev.ua/nebezpechni-vidhodi/.

Дякуємо за свідому та активну громадянську позицію!

Останні новини

Старт проект вивезення ТПВ з приватного сектору мікрорайону Биківня. 02.09.2021 Шановні мешканці приватного сектору мікрорайону Биківня Деснянського району, інформуємо щодо старту проекту з вивезення твердих побутових відходів з території приватної забудови у вашому мікрорайоні! КП «Київкомунсервіс» має позитивний досвід надання послуги з вивезення ТПВ контейнерним методом, для мешканців приватних домоволодінь. Такий проект, з березня 2020 року, успішно працює на території приватного сектору в Печерському районі. […]
ПЕРЕДАНО НА УТИЛІЗАЦІЮ ЧЕРГОВУ ПАРТІЮ ВІДПРАЦЬОВАНИХ БАТАРЕЙОК! 26.08.2021 Друзі! Ми продовжуємо системну роботу зі збирання, перероблення та утилізації небезпечних відходів, що утворюються в побуті. Сьогодні вчергове, відповідно до укладеного договору з ТОВ «Екологічні інвестиції», відправлено партію батарейок (12 750 кг) на переробку та утилізацію до спеціалізованого заводу GreenWEEE, що в Румунії! Дані батарейки було зібрано зі спеціальних помаранчевих контейнерів! Закликаємо мешканців активно користуватися […]