12.05.2020

Друзі!

Не зважаючи на карантин та свята, в п’ятницю 08.05.2020 відбулось чергове відправлення батарейок.

Друга партія зібраних батарейок – близько 21 тонн, передається на переробку та утилізацію на завод GreenWEEE, що в Румунії! Батарейки зібрані зі спеціальних контейнерів для збору небезпечних відходів в складі побутових від населення.

За сприяння КМДА, Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, спільно з ТОВ «Екологічні інвестиції», відповідно до укладеного договору, плануємо реалізувати відправлення на переробку, загалом 70 тонн батарейок.

Ми продовжуємо роботу у напрямку реалізації проекту з вивезення та утилізації небезпечних відходів, що формуються у побуті. Не залишаємось осторонь вирішення актуальних питань у столиці.

Закликаємо мешканців активніше користуватися помаранчевими контейнерами за їх прямим призначенням.

Наголошуємо, викидати відпрацьовані батарейки, непошкоджені ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи необхідно окремо від загальних побутових відходів. Таким чином ми уникнемо потрапляння небезпечних відходів у навколишнє середовище.

Знайти найближчий до вас такий контейнер на карті, та дізнатись про всі деталі щодо поводження з небезпечними відходами в складі побутових можна на сайті КП «Київкомунсервіс» https://kks.kiev.ua/nebezpechni-vidhodi/.

Дякуємо за свідому та активну громадянську позицію!

Останні новини

Встановлення контейнерів типу «дзвінок» в чотирьох районах завершено – на черзі Подільський. 05.08.2020 Шановні споживачі! Інформуємо про продовження реалізації проекту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці! Роботи по встановленню контейнерів типу «дзвінок» в Оболонському районі завершено. Нагадуємо що по місту вже встановлено 478 контейнери даного типу (229 – для ПЛАСТИКУ, 231 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ). Перелік адрес та локацій зі встановленими контейнерами для роздільного […]
Робота по встановленню контейнерів типу «дзвінок» на лівому березі столиці. 20.07.2020 Шановні споживачі! Інформуємо про реалізацію проекту впровадження роздільного збору побутових відходів! Роботи по встановленню контейнерів типу «дзвінок» на лівому березі міста на даному етапі завершено. Загалом по місту вже встановлено 382 контейнери даного типу (181 – для ПЛАСТИКУ, 183 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ). Перелік адрес та локацій зі встановленими контейнерами для роздільного […]
Повідомлення про намір встановлення тарифів на послуги з поводження з рідкими побутовими відходами. 07.07.2020 Шановні споживачі! Виконавець послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва відповідно до Розпорядження Виконавчого органу Київської міської Ради (Київської міської державної адміністрації) від 08.12.2017 р. №1589 «Про введення в дію рішення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території міста Києва – КП «Київкомунсервіс» повідомляє, що до виконавчого органу […]