09.04.2020

Друзі!

Сьогодні відбулась надзвичайно важлива подія, відправили на переробку та утилізацію першу партію зібраних батарейок (20 тонн), на завод GreenWEEE, що в Румунії! Батарейки зібрані зі спеціальних контейнерів для збору небезпечних відходів в складі побутових. Знайти найближчий до вас такий контейнер можна на карті, за посиланням (карта місць розміщення контейнерів).

Нагадаємо, що на початку лютого поточного року КП “Київкомунсервіс” було укладено договір з підрядною організацією ТОВ «Екологічні Інвестиції» на вивезення для переробки 70 тонн батарейок. Відповідно до цієї угоди сьогодні було відправлено першу партію батарейок.

Така подія відбулась вперше за історію поводження з побутовими відходами в м. Києві! Це дійсно надзвичайно важливий крок!

На черзі, спільно з ТОВ «Екологічні інвестиції», плануємо підготовку наступної партії для відправлення.

Тож, закликаємо мешканців користуватися помаранчевими контейнерами за їх прямим призначенням. Викидати відпрацьовані батарейки, непошкоджені ртутьвмісні термометри та енергозберігаючі лампи окремо від загальних побутових відходів. Таким чином ми уникнемо потрапляння небезпечних відходів у навколишнє середовище.

Всі деталі щодо поводження з небезпечними відходами у місті Києві розміщено на офіційному сайті КП «Київкомунсервіс» (посилання на розділ небезпечні відходи).

Дякуємо за свідому та активну громадянську позицію!