05.01.2022

ШАНОВНІ СПОЖИВАЧІ !

Інформуємо щодо проведення робіт підприємством по вивезенню твердих побутових відходів під час святкування Новорічних свят в період 31.12.2021-02.01.2022.

Послуга надавалась безперебійно, вивезення проводилось за збільшеними графіками з усіх встановлених контейнерів, підбиранням обсягу відходів, що складалося споживачами на контейнерних майданчиках.

Збільшення обсягу відходів під час святкування відбулось завдяки великій кількості паковання (картону, гофротари, паковання від іграшок, побутових приладів, техніки та ін.) що придбали мешканці в якості подарунків та оновлення своїх осель, спостерігались великі обсяги паковання від продуктів і напоїв до святкового столу, що було змішане із залишками органічних відходів і не придатне для подальшого використання в якості вторинних матеріалів.

Велике навантаження під час роботи припало саме на вантажників екіпажів сміттєвозів та двірників обслуговуючих організацій, які спільною працею оперативно приводили контейнерні майданчики до належного санітарного стану.

Додатковий обсяг вивезення під час святкування Нового року становив 4109 м. куб. (більше 800 тон) або майже на 15% більше ніж передбачено на ці дні в штатному режимі роботи, що в грошовому еквіваленті становить понад 500 тис. грн. додаткових витрат.

Наразі підприємство працює за затвердженими графіками, проте, якщо на Вашій прибудинковій території виявлено перенакопичення побутового сміття, що утворилося впродовж святкування нового року, просимо повідомляти наше підприємство, подавши звернення на нашому сайті: https://kks.kiev.ua/zvernennya/, або іншими доступними засобами комунікації.

Невідкладно буде вжито всіх заходів щодо приведення до відповідного санітарного стану контейнерних майданчиків, які обслуговуються КП «Київкомунсервіс».

Дякуємо за розуміння, шануймо себе та працю інших людей!