05.08.2020

Шановні споживачі!

Інформуємо про продовження реалізації проекту впровадження роздільного збору побутових відходів у столиці!

Роботи по встановленню контейнерів типу «дзвінок» в Оболонському районі завершено. Нагадуємо що по місту вже встановлено 478 контейнери даного типу (229 – для ПЛАСТИКУ, 231 – для СКЛА, 18 – для ПАПЕРУ).

Перелік адрес та локацій зі встановленими контейнерами для роздільного збирання відходів, якими вже користуються мешканці

Наступний – Подільський район.

Запрошуємо небайдужих мешканців Подільського району, які прагнуть сортувати сміття, активно долучатися до процесу та надавати пропозиції з адресами та локаціями до встановлення.

На основі Ваших звернень, спільно з Подільська районна в місті Києві державна адміністрація та Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Подільського району буде опрацьовано локації, узгоджено адреси та сформовано маршрути вивезення відходів.

Подати звернення на встановлення контейнерів.

При поданні звернень, просимо враховувати наявність на прибудинковій території майданчику (4 х 2 метри) для встановлення, та можливість заїзду спецавтотранспорту.

Контейнери «дзвіночки» мають об’єм 2,5 м. куб та габаритні розміри (висота 1570 мм., діаметр 1730 мм.), діаметр отвору для завантаження відходів 250 мм. При вивантаженні відходів спецавтотранспортом, контейнер піднімається на висоту мінімум 6 метрів.

УВАГА! З 22:00 до 08:00 контейнерами для СКЛА – КОРИСТУВАТИСЬ ЗАБОРОНЕНО, так як при викиданні порожньої склотари створюється підвищений рівень шуму, на що будуть скаржитись Ваші СУСІДИ.

Просимо Вас бути уважними та використовувати контейнери за їх призначення!

Дякуємо за активну громадянську позицію!